Ortaögretim Mezuniyet Töreni Organizasyon

ORTAÖGRETİM  MEZUNİYET TÖRENİ

 S ürekli yenilenen ekipmanlarımızı kullanarak  Ortaögretim Mezuniyet Organizasyonu Ortaögretim Mezuniyet Organizasyon, Ortaögretim Mezuniyet Töreni , Ortaögretim Mezuniyet Balosu  Projelendirilmesinden Davetiye tasarımına Özel Sahne, Ses ve Işık Sistemleri ile Catering Hizmetine varana kadar A-Z ye tüm hizmeti tek bir çatı altında sizlere sunuyoruz.

Sevgili Yavrularımız;,

Bugün 8 yıllık eğitiminizi tamamlamış bulunuyorsunuz; bugün ortaokulu bitirmenin heyecanının yanında, aynı zamanda akılcı, çağdaş ve yaratıcı bir eğitim anlayışına sahip olmanın onurunu da yaşıyorsunuz. Sizler alanlarında başarılı, kararlı, dinamik, çalışkan, zeki, yüksek ahlak, özgüven ve sorumluluk sahibi, empati kurabilen, farklılıklara saygılı, toplum ve ülke sorunlarına karşı farkındalığı yüksek, bilimsel düşünen ve yaratıcı çözümler üreten öğrencilersiniz. Bilginin sizler için ne kadar önemli bir güç olduğunu öğrendiniz. Okulunuzun vazgeçilmez değerlerini benimsediniz;

Geleceğin aydınlık yüzleri, attığınız her adımda, her düşüncede Atatürk İlke ve Devrimlerinin ışığında uygar ve çağdaş dünyanın olumlu yönlerini alarak ulusumuzu daha ileriye götüreceğinize inancımız sonsuzdur. Başarılarınız bizim için onur kaynağı olacaktır.”

  Hayatın bu yeni aşamasında orta okul yılları bir tatlı anı olarak kalırken asıl zorlu hayat sınavında sizlere başarılar dilerken ileri yıllarda sizleri başarılı bir iş adamı, güzel işler başarmış bireyler, mutlu ve huzurlu insanlar olarak görmenin gururu bizlere yeter de artar bile , bundan sonraki yaşamınızda Sağlıklı, Mutlu, Başarılı bir ömür diliyoruz. Yolunuz  ve bahtınız açık olsun mezuniyetlerinizi kutlarız.

Mezuniyet Töreni Organizasyonlarında Şirketimizi Seçtiklerinden dolayı idarecilerimize öğretmenlerimize, okul aile birliğine teşekkür ederiz